1. Informujemy, że Administratorem danych jest Bremat S.C. J.Brękus i D.Matuszewski, ul. Jana Wyżykowskiego 16, 59-101 Polkowice.

  2. Składając zamówienie w naszym esklepie wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie Państwa danych osobowych w celu realizacji zamówienia.

  3. Podanie danych oznaczonych jako obowiązkowe jest wymagane w celu przyjęcia i obsługi zamówienia.

  4. Użytkownik esklepu może umieścić w formularzu dane osobowe innych osób (imię i nazwisko, adres , nr telefonu, email) pod warunkiem nienaruszenia przepisów obowiązującego prawa i dóbr osobistych tych osób.

  5. W związku w realizacją zamówienia administrator może ujawnić dane innym podmiotom takim jak: firmy kurierskie, firmy wykonujące usługi księgowe, informatyczne, banki itp.

  6. Administrator zbiera dane w celu:

  1. Prawa użytkownika (osoby której dane dotyczą):

    W celu skorzystania z powyższych praw prosimy o kontakt pisemny na adres Bremat S.C. ul. Jana Wyżykowskiego 16, 59-101 Polkowice lub mailowy na adres biuro@bremat.pl.

  2. Administrator dba aby dane osobowe były przetwarzane bezpiecznie, oraz żeby dostęp do danych miały osoby uprawnione i wykorzystywały je wyłącznie w celach zawartych w pkt.6